город Богодухов и в/ч 63148 - Потрібно вибрати квіти у Львові - Форум Богодухова и В/Ч 63148
Потрібно вибрати квіти у Львові - Форум Богодухова и В/Ч 63148

ДО "БАГДАДСКОГО ХАДЖА" ОСТАЛОСЬ:

Главная | Регистрация | ВходПриветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: индус, patriot, Noris  
Форум Богодухова и В/Ч 63148 » В/Ч 63148 » Общение » Потрібно вибрати квіти у Львові
Потрібно вибрати квіти у Львові
HzBoyДата: Пятница, 19.11.2021, 00:03 | Сообщение # 1
Сержант
Награды: 0
Статус: Offline
Хочу подарувати якийсь крутий букети, але не знаю що саме купити і де. Що краще зараз купити: монобукет чи якусь квіткову композицію. Що порадите вибрати?

LevchenkoДата: Пятница, 19.11.2021, 00:28 | Сообщение # 2
Сержант
Цитата HzBoy ()
Хочу подарувати якийсь крутий букети, але не знаю що саме купити і де. Що краще зараз купити: монобукет чи якусь квіткову композицію. Що порадите вибрати?
 Нічого собі, а що таке монобукети і що таке квіткова композиція? Це якісь страшні слова, про які я навіть боюсь чути, хоча своїй дружині я купую квіти...іноді)

HzBoyДата: Пятница, 19.11.2021, 01:11 | Сообщение # 3
Сержант
А що тут не зрозуміло?)) Монобукет це букет де є тільки одні квіти, а композиція це там де квітів багато. Таке потрібно знати, щоб дарувати дівчатам квіти)

fornodguestДата: Пятница, 19.11.2021, 19:30 | Сообщение # 4
Рядовой
Цитата HzBoy ()

Я думаю що якщо людина знає що таке монобукет, то це вже добре, принаймні до дівчини чи для дружини, якій це букет буде куплений. Насправді ваше питання ну дуже філософське і тут так не вибереш однозначно що краще, бо це все одно квіти, правда квіти мають бути дуже крутої якості, щоб вам не було соромно, але це зовсім інша історія.
Монобукети це класична класика, якщо так можна сказати. Звичайно троянди в нас купували, купують і будуть купувати, але є і інші квіти. Не думайте, що я проти троянд, я тільки за, але тільки за не класичні. Можна наприклад взяти піоновидні чи еквадорські.
Щодо квіткових композицій, то тут зараз фантазія може дуже сильно розгулятись, бо є можливість купитись щось незвичне і красиве. Є у Львові пристойний інтернет-магазин Квітна Там багато які і монобукетів, і квіткових композицій. Цей магазин у центрі Львові знаходиться, ось вам посилання Гугл карти https://g.page/kvitna?share Можете зайти і купити букет, а можете замовити в інтернеті.

Сообщение отредактировал fornodguest - Пятница, 19.11.2021, 19:31

Форум Богодухова и В/Ч 63148 » В/Ч 63148 » Общение » Потрібно вибрати квіти у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006