город Богодухов и в/ч 63148 -
Фотоальбом

Архив записей

Мини-чат

Наш опрос
Уважаемые друзья, где Вы проживаете?
Всего ответов: 1600

Главная » Архив материалов
Комітет з визначення робочого органу при виконкомі Богодухівської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС з підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах в м. Богодухові.
Умови конкурсу:
- брати участь у конкурсі можуть підприємства (організації), що мають фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальні ресурси та технології, а також досвід роботи не менше як три роки, з питань організації пасажирських перевезень;
- не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.
Перелік необхідних документів для участі у конкурсі можна отримати у кабінеті № 4 міської ради, з 8.00 до 17.00 в робочі дні.
Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються у 30-ти денний термін від дня опублікування оголошення та подаються за адресою: м. Богодухів, пл. Леніна, 2, Богодухівська міська рада, каб. № 4.
З переможцем конкурсу — організатором перевезень буде укладено договір про виконання функцій робочого органу. Конкурс буде проведено в приміщенні Богодухівської міської ради 2 вересня 2009 року о 14.00 годині. Тел. для довідок: 3-48-01.
І. КОВАЛЕНКО,
заступник міського голови
Просмотров: 711 | Добавил: griskeree | Дата: 19.08.2009 | Комментарии (0)

Підводячи підсумки роботи господарського комплексу району за І півріччя 2009 року слід зазначити, що ситуація у більшості галузей економіки та соціальної сфери складна.
Промисловість
Обсяг реалізованої промислової продукції за звітний період склав 41,6 млн.грн. У розрахунку на одну особу населення він становить 1014,6 грн., що на 8,5% більше, ніж торік.
Разом з тим, із 9 промислових підприємств 8 – скоротили випуск продукції в натуральних показниках.
Низка підприємств через скорочення попиту на продукцію працюють в режимі неповного робочого тижня або дня. Однак, більшість керівників промислових підприємств району не йдуть на скорочення чисельності працюючих, забезпечують своєчасну виплату заробітної плати. За січень - травень 2009 року її рівень по галузі склав 1032,24 грн., що на 2,7% більше, ніж за відповід ний період минулого року.
Аграрний сектор
Рослинництво
Господарства району посіяли зернових та зернобобових культур на площі 49,6 тис.га, з них ранніх зернових культур на площі 45,8 тис. га, в тому числі площа озимої пшениці складає 25,4 тис.га. В порівнянні з минулим роком площа посіву ранніх зернових збільшилась на 1,6 тис. га, або на 4%.
Посіви цукрових буряків склали 1469 га, що на 204 га, або 16% більше, ніж торік.
Посіяно соняшнику на площі 9,0 тис.га, що на рівні минулого року. Значно збільшено посіви сої – від 1,4 тис.га в минулому році до 2,4 тис.га в нинішньому.
У районі ... Читать дальше »
Просмотров: 1092 | Добавил: griskeree | Дата: 18.08.2009 | Комментарии (0)

З 1 вересня 2009 року на 20% зросте роздрібна ціна на природний газ, що використовується для потреб населення.
З 1 жовтня 2009 року на 20% буде підвищено граничні межі цін на природний газ для суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання.
Просмотров: 738 | Добавил: griskeree | Дата: 17.08.2009 | Комментарии (0)

Станом на 31 липня в районі зібрано 51% посіяних площ зернових культур , середня урожайність- 28,6 ц/га, озимої пшениці зібрано 66%.
Кращі комбайнові екіпажі СФГ “Промінь”: В.М. Тризна і С.М. Тризна (комбайн “Класс”) - 1412 т;
В.Б. Ольховський і О.М. Сластін (комбайн “Бізон”) -1013 т;
В.В. Носатенко і Ю.І. Кравченко (комбайн “ДОН-1500”) - 975 т.
У СФГ “Промінь” закінчили збирати ранні зернові культури.
Просмотров: 817 | Добавил: griskeree | Дата: 16.08.2009 | Комментарии (0)

Уже пройшло дві третини літніх канікул. Як діти району відпочивають, оздоровлюються? - запитання начальнику відділу у справах сім’ї та молоді Л.Клочко.
- На сьогодні в районі оздоровлено 1296 дітей віком від 7 до 16 років. Всього ж було охоплено відпочинком та оздоровленням 2339 дітей. Діти набиралися сил у таборах державного і обласного значення, оздоровлювалися у пришкільних таборах з денним перебуванням. Для оздоровлення дітлахів залучаються батьківські кошти, відшкодування з боку фондів, кошти профспілок, державні. З районного бюджету на цьогорічну оздоровчу кампанію було виділено 110 тис. грн., це вдвічі більше, ніж у минулому.
Щоправда, вартість путівок суттєво зросла. Тож і того, і цього літа було оздоровлено однакову кількість дітей, які мають право на пільгову путівку - п’ятдесят. Ми намагаємося вибирати такі табори, де було б цікаво і корисно відпочити. Деякі діти набиралися здоров’я в «Артеку» (15), «Молодій гвардії» (30).
Зараз четверо наших зем-ляків-представників учнівського самоврядування Д.Назаренко ( ліцей № 3), Д.Нежид, О Лобач, Ю.Мі-рошниченко ( колегіум № 2) відпочивають у таборі «Зоря», що в Курській області. Туди їх запросили наші побратими з Мантурова для участі в молодіжному форумі, 4 серпня дівчата уже повертаються додому.
Попереду ще місяць відпочинку, тому звертаюсь до батьків з проханням виявляти активність у питанні оздоровлення своїх дітей. Телефонуйте нам за номером 3-41-42 - і ми допоможемо у придбанні путівок. Корис ... Читать дальше »
Просмотров: 701 | Добавил: griskeree | Дата: 15.08.2009 | Комментарии (0)

Згідно зі статтею 17 Закону України “Про плату за землю” від 6 жовтня 1996 року 161-XIV, земельний податок сплачується громадянами рівними частками до 15 серпня і 15 листопада.
Якщо платник податків не сплачує узгоджену суму земельного податку протягом граничних строків , а саме 15.08 та 15.11, на такого платника накладається штраф у розмірах, передбачених пп.17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону 2181-ІІІ, а саме:
при затримці до 30 календарних днів - у розмірі 10 відсотків такої суми податку;
при затримці від 31 до 90 календарних днів включно - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці, що є більшою 90 календарних днів- у розмірі п’ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
Просимо бути уважними та не порушувати терміни сплати податкових зобов’язань.
Якщо у вас виникають якісь питання, звертайтеся до сектора масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Богодухівському районі за телефонами 3-33-17 або 1507.
Просмотров: 737 | Добавил: griskeree | Дата: 14.08.2009 | Комментарии (0)

В Новой Водолаге сдали в эксплуатацию 30-квартирный жилой дом для работников социальной сферы

Как отметил председатель Нововодолажской райгосадминистрации Иван Войтов, в 2006-м году был заложен фундамент здания. Генеральным подрядчиком проекта выступило ОАО «Трест Жилстрой-1», а общая стоимость строительства составила 10,77 млн гривен.

Сельский голова Светлана Ротач сообщила, что в очереди на жилье стоят 74 жителя Новой Водолаги. По ее словам, квартиры в новом доме будут предоставляться как служебное жилье для работников сферы образования, медицины и культуры, а также социальных работников. А три квартиры будут переданы сотрудникам прокуратуры, суда и милиции.

Председатель облгосадминистрации Арсен Аваков напомнил, что в 2009-м году первый социальный жилой дом на Харьковщине был сдан в эксплуатацию в Богодуховском районе. Кроме того, по его словам, через два-три месяца еще один социальный дом будет построен в Красном Куте, и до конца года планируется сдать в эксплуатацию еще один жилой дом для социальных работников в Двуречной.
Просмотров: 735 | Добавил: bogoduhiv | Дата: 07.08.2009 | Комментарии (0)

Борщ по-губернаторски, песни по-лимански, медовуха по-дергачевски. Восьмой этнофестиваль «Печенежское поле» собрал около 100 тысяч посетителей. Именно столько людей, по данным организаторов, побывали в субботу в Печенегах.

Василий, мастер, Лубны: «Оце 50 гривень, лапти – по 30, картузи по 30 тоже».
- И что, хорошо берут?
Василий, мастер, Лубны: «Да, хорошо, дуже хорошо!»


Василий приехал с Полтавщины. Впервые. Говорит, теперь будет знать, где хороший выторг.

Майкл, артист из Уганды: «Я артист, меня зовут Миша, пришли на этнофестиваль».

Студент ХИРЕ из Уганды здесь не менее популярен, чем полтавские шляпки по тридцать гривен. «Артист Миша» умеет пользоваться сочетанием темной кожи и вышиванки.

Майкл, артист из Уганды: «Ти казала, у вівторок поцілуєш разів 40, я прийшов – тебе нема – підманула-підвела. Цьом! Дякую, Україно!»

Детей на Печенежском поле учили своими руками сделать куклу-мотанку или керамического персонажа, который может появиться лишь в детском воображении.

Этногородок «Семь чудес Слобожанщины». Со всех концов сюда съехались хвастаться дивами и вкусностями.

Погадать на счастье - это Волчанский район рекламирует свой Старый Салтов. С Нептуном, русалками и таранкой. Посетителей такая сказка вдохновляет на морской вокал:

- Мне теперь морской по нраву дьявол – его хочу любить!.. Харьковская оперетта приветствует вас!

Дергачевский район привез м ... Читать дальше »
Просмотров: 826 | Добавил: bogoduhiv | Дата: 20.07.2009 | Комментарии (0)

Палочку Коха – вон. Дезинфекция началась в Шаровке Богодуховского районе – усадьбе, где до недавнего времени был противотуберкулезный диспансер. Об этом сообщил вице-губернатор Игорь Терехов.

Медики уверяют, что с помощью современных препаратов от опасной туберкулезной палочки удастся избавиться навсегда.

Галина Сироштан, заместитель начальника облуправления здравоохранения (апрель 2009-го года): «Обрабатывается помещение, дальше дается фиксаж 3-4 дня, снимается штукатурка, потом еще раз обрабатывается, выносится на воздух и около 3 суток находится на проветриваемой территории».

Но если роспись, которая сохранилась с дореволюционных времен, будут снимать, удастся ли ее не повредить, не уничтожить? Чиновники рассматривают вариант облучения, чтобы не снимать верхний слой. Также в планах – провести инвентаризацию книг из шаровской библиотеки, среди которых есть уникальные.

Тем временем архивариусы изучают и сводят вместе документы, которые имеют отношение к Шаровке. Самый старый, который хранится в Харьковском областном архиве, датирован 1804-м годом.

Людмила Момот, директор государственного архива Харьковской области: «Это экономическое примечание Богодуховского уезда, где детально описано, каково же было село на 1804-й год. Это было небольшое совершенно имение, владельцы были Ольховские».

Документов о Шаровке, рассказала Людмила Момот, не много. Но почти все можно назвать уникальными. Это и ревизские списки ... Читать дальше »
Просмотров: 768 | Добавил: bogoduhiv | Дата: 09.07.2009 | Комментарии (0)

Звание «Мать-героиня» Президент Украины присвоил 35-ти женщинам, которые живут в Харьковской области.

Больше всего детей у Катерины Сосюри, которая живет в Кегичевском районе. Женщина воспитывает десятерых. У еще четверых по семь детей. Это Наталья Шевченко из Волчанского района, Евдокия Стеркина и Людмила Хвалько из Кегичевского, Зинаида Бондаренко из Богодуховского. У большинства героинь – шесть или пять детей.
Просмотров: 705 | Добавил: bogoduhiv | Дата: 02.07.2009 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 »
Copyright MyCorp © 2021